ŚCIEŻKA KARIERY W CTE

Przyjmujemy do pracy!

Nasi pracownicy to klucz do naszego sukcesu!

CTE oznacza jakość, precyzję a także solidność dla naszych klientów . Tylko najwyższy poziom możemy osiągnąć dzięki wykfalifikowanemu personelowi. Jeżeli jesteś zainteresowany aby dołączyć do naszej firmy, daj nam znać odezwiemy się. Tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy:

Operator Tokarki Standard/CNC

  • Opis stanowiska pracy

    • prototypowanie nowych detali oraz rozwiązań
    • dokonywanie pomiarów wykonanych detali
    • przygotowywanie dokumentacji zgodnie z normami zaimplementowanymi w firmie
    • praca w systemie 3 zmianowym
    • dobieranie i ustawianie właściwych parametrów pracy maszyny, przyrządów i pomocy warsztatowych
    • zapobiegnie powstawaniu braków, niszczeniu materiału, dozór, konserwacja oraz utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie
  • Wymagania

    • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
    • doświadczenie w obróbce skrawaniem, (warunek konieczny)
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań, zgodnie z przekazanymi
    • kartami pracy oraz rysunkami
    • opanowanie procedur obowiązujących w firmie
    • metodyczne podejście do pracy
    • zdolność szybkiego uczenia, przyswajania wiedzy
  • Oferujemy

    • atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej pracę w przyjaznej atmosferze
    • możliwość rozwoju
    • w przypadku szlifierek CNC oferujemy pełne szkolenie z zakresu obsługi maszyn

Szlifierz narzędziowy/ Operator CNC

    • wykonywanie pracy zgodnie z wymogami rysunku technicznego i procesu technologicznego
    • utrzymywanie ścisłego kontakt z technologiem wydziału w sprawach prawidłowego procesu obróbczego
    • wykonywanie pracy w systemie wielowarsztatowym
    • utrzymywanie standardów organizacji miejsca pracy
    • zapobiegnie powstawaniu braków, niszczeniu materiału, dozór konserwacja oraz
    • utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie
  • Wymagania

    • umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań zgodnie z przekazanymi
  • Oferujemy

Zainteresowany ?  Czekamy na przesłanie aplikacji na mail cte@wallram.com  (załączniki w formacie PDF).

Daj nam znać jakie są twoje oczekiwania finansowe.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie  moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.  29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
-21/07/2017 –