CTE – Narzędzia i serwis

CTE jest członkiem Grupy WALLRAM. Ta międzynarodowa Grupa prowadzi działalność w dziedzinie produkcji/regeneracji narzędzi formujących (w szczególności wykonanych z węglika i ceramiki) dla wielu branż, a także produkcji precyzyjnych maszyn szlifierskich.

CTE oferuje wykwalifikowany serwis narzędziowy.

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie oferujemy rozwiązania dla firm, dla których jakość ma nadrzędne znaczenie. Dzięki współpracy z naszymi klientami jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard świadczonych usług.

EKSPERCI W DZIEDZINIE OPAKOWAŃ METALOWYCH

CTE specjalizuje się w narzędziach i usługach dla branży opakowań napojowych/spożywczych.

OBSŁUGA I WSPARCIE

Posiadając wieloletnie doświadczenie w regeneracji i serwisowaniu narzędzi, CTE dostarcza  gotowe rozwiązania w oparciu o najwyższe standardy.

PRODUKTY

CTE specjalizuje się w regeneracji wysokiej jakości narzędzi i części z węglika spiekanego, ceramiki oraz stali narzędziowej.

CTE – PRECYZJA TO NASZA TRADYCJA

Nasze wyposażenie do obróbki wykorzystuje zaawansowane technologie szlifowania; nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy oferują wysokiej klasy serwis narzędziowy i produkują spersonalizowane komponenty do stosowania w procesach  precyzyjnej obróbki.

Nasi klienci korzystają z naszej pasji do inżynierii i produkcji od 2002 r. Koncentrujemy się na satysfakcji klientów, precyzji, jakości i zrównoważonym rozwoju. Wszyscy pracownicy CTE z pasją podchodzą do realizacji tych celów.