Targi Metpack w Essen, maj 2017 r.
31. maja 2017
Targi Metpack w Essen (2 maja – 6 maja 2017 roku)
31. maja 2017

Hardy Kirchhausen został mianowany Wiceprezesem/COO Grupy WALLRAM

Hardy Kirchhausen, posiadający 25-letnie doświadczenie w branży produkcji puszek, będzie pełnił rolę Wiceprezesa/COO Grupy WALLRAM od lipca 2016 roku.

Kirchhausen, wykwalifikowany inżynier projektant i konstruktor maszyn, przed dołączeniem do firmy Rexam w 1991 roku, w trakcie swojej kariery zajmował wiele różnych stanowisk w branży.

W Rexam zajmował wiele stanowisk, zawsze skupiając się na stałym zwiększaniu jakości. Został mianowany Dyrektorem Zarządzającym zakładu produkcji puszek firmy Rexam w Niemczech.

Jest również posiadaczem certyfikatu Six Sigma Master Black Belt.

Jako Wiceprezes/COO Grupy WALLRAM, Hardy Kirchhausen będzie głównie odpowiedzialny za techniczną domenę grupy i będzie prowadził działania biznesowe wraz z Jürgenem Seelem, Wiceprezesem/CFO. Hans-Peter Kämpfer, jako Prezes/CEO odpowiedzialny za ujednolicanie strategii grupy, w następujących słowach skomentował ten wybór: – Jesteśmy bardzo zadowoleni i podekscytowani dołączeniem Hardy’ego Kirchhausena do naszego zespołu kierowniczego. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu w branży produkcji puszek będzie przede wszystkim zajmował się obsługą klienta i wsparciem technicznym, co przyniesie wiele korzyści dla naszych klientów.